GWARANTCJA KURSU ARABSKIEGO

Nasi lektorzy

Lektorzy centrum języka arabskiego Warsaw School of Languages przeszli restrykcyjny proces rekrutacji i posiadają konieczne doświadczenie, niezbędne do nauki języka arabskiego jako języka obcego.

Podręczniki

Zamiast jednego podręcznika, kompendium stworzone w oparciu o najlepszej książki do nauki języka arabskiego dostępne na rynku, dostępne za darmo bez ponoszenia dodatkowych kosztów ze strony uczniów.

Ponadto, w czasie kursu, uczeń ma dostęp do podręczników, słowników, materiałów audiowizualnych w języku arabskim i jego lokalnych dialektach.

Certyfikaty

Centrum Języka Arabskiego WSL wydaje certyfikat, świadczący o liczbie ukończonych godzin nauki i ocenie końcowej. Aby otrzymać certyfikat, obecność na zajęciach powinna wynosić co najmniej 80%.

GWARANTCJA KURSU ARABSKIEGO Mamy dla Ciebie różne rodzaje kursów języka arabskiego: