GWARANTCJA KURSU CHIŃSKIEGO

Nasi lektorzy

Centrum Języka Chińskiego Warsaw School of Languages dysponuje doskonale przygotowanym zespołem lektorów, których językiem ojczystym jest chiński. Wszyscy profesorowie posiadają wykształcenie akademickie. Jakość Naszej kadry zawdzięczamy rygorystycznej selekcji przyszłych lektorów, tak jak i wewnętrznemu systemowi szkoleń i ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji, oraz poszerzaniu wiedzy dotyczącej nauczania języków obcych.

Certyfikaty

Nasza szkoła posiada doświadczenie w przygotowaniu kursantów do oficjalnych certyfikowanych egzaminów z języka chińskiego dla dorosłych (HSK).
Zamiast jednego podręcznika, kompendium stworzone w oparciu o najlepszej książki do nauki języka chińskego dostępne na rynku, dostępne za darmo bez ponoszenia dodatkowych kosztów ze strony uczniów. Ponadto, w czasie kursu, uczeń ma dostęp do podręczników, słowników, materiałów audiowizualnych w języku chińskim i jego lokalnych dialektach.

Szkoła:

• Małe grupy, które gwarantują wysoki poziom skupienia uczestników / specjalnie przygotowane sale, żeby zmaksymalizować komfort i dobre samopoczucie uczniów
  • Certyfikaty uczestnictwa w zajęciach na koniec kursu
  • Konkurencyjne ceny

GWARANTCJA KURSU CHIŃSKIEGOMamy dla Ciebie różne rodzaje kursów języka chińskiego: