KURS WŁOSKIEGO DLA FIRM

WŁOSKI BIZNESOWY

OFERTA – Włoski biznesowy

Kurs języka biznesowego jest przeznaczony dla osób, które opanowały włoski w stopniu przynajmniej komunikatywnym.

Na zajęciach poznajesz słownictwo dotyczące świata biznesu (m.in. ekonomia, handel, prawo) i uczysz się korzystać z niego na co dzień.

Korzystamy nie tylko podręczników, ale także z najnowszych publikacji biznesowych w języku włoskim. Wszystko po to, abyś poczuł się swobodnie na spotkaniu biznesowym.

Zajęcia mogą odbywać się u Ciebie w domu lub innym dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu. Nie musisz tracić czasu na dojazd. Nasi lektorzy przyjadą tam, gdzie będziesz zechcesz. U Nas zajęcia tylko z native speakers!

Oferujemy kursy na terenie Warszawy bez żadnych dodatkowych dopłat.

Wybierając Włoski Biznesowy, decydujesz nie tylko o ilości, ale także o formie zajęć – indywidualnie czy w stworzonej przez siebie grupie.

Formy płatności – Włoski biznesowy

• Miesięczna opłata za liczbę zamówionych zajęć (min. 4)
  • Jednorazowa opłata za dowolną liczbę zajęć (min. 4)

Opłata powinna zostać uiszczona na konto Warsaw School of Languages w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

od 07:00 do 21:00 od 1 osoby 60 minut -> 90 zł 90 minut -> 130 zł
od 07:00 do 21:00 od 2 osób 60 minut -> 50 zł 90 minut -> 70 zł

KURSY JĘZYKOWE DLA FIRM

Nasze kursy to także oszczędność czasu. Po co jechać do szkoły, jeśli szkoła może przyjechać do Ciebie?

Nie trać czasu na dojazdy. Portugalski z dostawą do pracy!

Zdecyduj się na kurs razem z kolegami z pracy i skontaktuj się z Nami, a przygotujemy dla Was specjalną ofertę i zagwarantujemy Wam najlepszą cenę!

Jeśli grupa będzie liczyć co najmniej 3 osoby, otrzymacie taką cenę jak w przypadku zajęć na kursie ogólnym*. Zajęcia tylko z native speakers!

Będąc naszym uczniem wybierasz:

• Miejsce
  • Godziny
  • Liczbę zajęć w tygodniu
  • Formę płatności

Miejsce

Zajęcia mogą się odbywać w biurze lub innym dowolnie wybranym przez Was miejscu. Nie musisz tracić czasu na dojazd. Nasi nauczyciele przyjadą tam, gdzie będziesz chciał.

Oferujemy kursy na terenie Warszawy bez żadnych dodatkowych dopłat.

W naszej szkole to Ty wybierasz dogodne dla siebie dni oraz godziny zajęć.

Pracujemy od poniedziałku do piątku od godziny 7 do 21*

*Istnieje również możliwość przygotowania oferty zajęć w innym terminie.

od 07:00 do 21:00 od 1 osoby 60 minut -> 100 zł 90 minut -> 150 zł
od 07:00 do 21:00 od 2 osób 60 minut -> 55 zł 90 minut -> 80 zł
od 07:00 do 21:00 od 3 osób w grupie*

*otrzymacie cenę taką, jak za zajęcia na kursie ogólnym. Skontaktuj się z Nami i dowiedz się więcej o naszych promocjach!